Ķīmija\Buzils\
<< 1 2 >>
Artikuls
Apraksts
Iepakojums

2053009
G 522 Profiglass Gatavs lietošanai logu tīrīšanas līdzeklis ar netīrumu atgrūdošu efektu. Piemērots visām ūdens izturīgām virsmām. 1L 1 gab.

2052919
G 577 Buz Flow Kanalizācijas tīrīšanas līdzeklis. Novērš aizsprostojumus notekcaurulēs, kanalizācijas trubās, vannu un duškabīņu sifonos. Šķīdina ziepju nogulas, taukus, matus, ēdiena paliekas. Novērš nepatīkamas smakas. Regulāri lietojot novērš aizsprostojumu veidošanos. 1L 1 gab.

1590881
G 235 Unibuz Universāls grīdu mazgāšanas līdzeklis Pielietojams visiem ūdensizturīgiem klājumiem (PHV, linolejam, akmenim, neglazētām klinkera un māla flīzēm, parketam, gumijas segumiem). Nenoslāņojas, novērš slīdību, ir viegli spodrināms, ar patīkamu aromātu. 1L 1 gab.

1591361
G 270 Laminatreinger Mazgāšanas līdzeklis laminātam. Pielietojams visa veida lamināta grīdu segumu, pulēta akmens un granīta grīdu, kā arī lakota parketa grīdu mazgāšanai. Neatstāj svītras un švīkas. Ātri nožūst, novērš slīdību, nenoslāņojas. Viegli putojošs, aromatizēts. 1L 1 gab.

1590701
G 440 Perfekt Sārmains mazgāšanas līdzeklis Īpaši iedarbīgs sārmains tīrīšanas koncentrāts, piemērots visiem sārmizturīgiem materiāliem un virsmām (pārtikas jomā, darbnīcu grīdu tīrīšanai, rūpnieciskajiem objektiem un virtuvēm). Šķīdina eļļas un tauku traipus. 1L 1 gab.

1591011
G 460 Bucalex Sanitāro mezglu tīrīš. želeja ar antibakt. iedarbību. Piemērots visu pret skābi noturīgu virsmu un materiālu tīrīšanai. Efektīvi notīra kaļķa, urīna, rūsas, katlakmens, dubļu, tauku un ziepju nogulas, kā arī hroma un tērauda virsmas. Koncentrētam līdzeklim ir antibakteriāla iedarbība. 1L 1 gab.

1591501
G 465 WC-Reiniger Sanitāro mezglu tīrīšanas želeja. Aromatizēts līdzeklis higiēniskai pamattīrīšanai. Piemērots sanitāro mezglu tīrīšanai. Efektīvi notīra kaļķa, urīna, rūsas, katlakmens, tauku un ziepju nogulsnes. 1L 1 gab.

2061754
G 447 Budenat LM Dezinfekcijas līdzeklis plašam pielietojumam. ekšējo infekciju novēršanai ārstu praksēs un slimnīcās. Virsmu dezinfekcijai, kuras izmanto pārtikas produktu apstrādē, lopkautuvēs un pārtikas augu apstrādē. Piemērots profesionālās virtuvēs. Pretsēnīšu, antibakteriāla darbība, vīrusu deaktivizācija. Efektīvs pret hepatīta B un HIV vīrusu. Nesatur aromatizētājus un krāsvielas. Ir DGHM sarakstā. DVG pārbaudīts un apstiprināts lietošanai darbā ar pārtikas produktiem. 1L 1 gab.

2045137
G 482 Blitz-Orange Neitrāls universāls alkoholu saturošs tīrītājs. Piemērots ūdens un sārmizturīgu virsmu, materiālu un grīdas segumu (lakotas koka grīdas, plastmasas, akmens un keramikas flīžu, misiņa un vara virsmas) kopšanai. Ātri nožūst un neatstāj traipus un švīkas, veido spīdumu, saudzīgs pret apstrādājamo materiālu, patīkama apelsīnu smarža. 1L 1 gab.

1591571
G 490 Erol Sārmains mazgāšanas līdzeklis mikroporainām virsmām. Paredzēts mikroporainu, viegli nelīdzenu sārmu noturīgu virsmu intensīvai un pamattīrīšanai. Īpaši piemērots smalkgraudaina akmens, betona un neslīdīgu flīžu kopšanai. Notīra eļļas un tauku traipus no virsmām un grīdām. Tūlītēja un spēcīga dziļi tīroša iedarbība. Lieliskas aizsargkārtu veidojošas īpašības (iztīra un aizpilda mikroporas). 1L 1 gab.
<< 1 2 >>