Ķīmija\Trauku mazgāšanas līdzekļi\
<< 1 2 >>
Artikuls
Apraksts
Iepakojums

43020
Līdzeklis kaļķakmens tīrīšanai tējkannām un kafijas aparātiem Antikalk Kettle 700ml

9998261
Fairy trauku mazgāšanas līdzeklis. Ekonomisks: bagātīgās putas ilgstoši saglabājas un uztur spēju efektīvi mazgāt traukus. Efektīvs: lieliski šķīdina taukus pat aukstā ūdenī. Maigs rokām. 1 l, 0.5 l, 5l

.140131
Somat trauku mazgāšanas tabletes 36 gab

A-TR-5
Koncentrēts un efetīvs līdzeklis ļoti netīru trauku un virtuves piederumu mazgāšanai siltā un aukstā ūdenī. 10ml - 30ml koncentrāta atšķaidīt 5 L ūdens 1 gab.

101308
Somat trauku mazgājamās mašīnas sāls 1.5kg

LTML-5
Līdzeklis tiek pielietots taras un trauku mazgāšanai pārtikas rūpniecības uzņēmumos, var izmantot visa veida materiālu taras mazgāšanai, tai skaitā alumīnija, piemērots piena trauku mazgāšanai. Pilnīgi nomazgā taukus un olbaltumvielas aukstā un siltā ūdenī. Neatstāj uz taras nekādu smaržu. Lietošana: 1-5 g līdzekļa uz 1 litru ūdens atkarībā no taras netīrības pakāpes. Pēc mazgāšanas noskalo ar ūdeni. 5L 1 gab.

ADD
Koncentrēts un efektīvs līdzeklis ļoti netīru trauku un virtuves piederumu mazgāšanai, kā kārstā tā arī aukstā ūdenī. Emuļģē taukus un samazina kanalizācijas cauruļu aizsērēšanu. Nekairina roku ādu. Bioloģiski sadalās. Ādai labvelīgs pH. 5L 1 gab.

LDA-5
Lideks-D automat, šķidrs mazgāšanas līdzeklis. Lietošanai trauku mazgāšanas mašīnās. (cietam ūdenim) Nesatur hlora savienojumus. Efektīvi emulģē traukus, izšķīdina cieti un olbaltumvielas. 5L 1 gab.

TOP-5
Ewol Professional Formula TOP trauku mazgāšanas līdzeklis ar antibakteriālu iedarbību. Efektīvs līdzeklis ar antibakteriālu iedarbību ļoti netīru trauku un virtuves piederumu mazgāšanai, ka siltā tā arī aukstā ūdenī. Emulģē traukus. Nekairina roku ādu . Bioloģiski sadalās. 5L 1 gab.

LSK-5
Lideks-SK šķidrs līdzeklis trauku skalošanai. Koncentrāts. Trauku skalošanas līdzeklis izmantošanai automātiskajās trauku mazgāšanas mašīnās. Paātrina trauku žūšanu un novērš ūdens pilienu nosēdumus uz traukiem. Īpaši piemērots plastmasas traukiem.Efektīvi novērš kaļķa nosēdumu veidošanos. 5L 1 gab.
<< 1 2 >>